Wypożyczalnia sprzętu

Sprzęt dostępny do wypożyczenia

Wszystkie ceny są liczone za wypożyczenie na weekend. Odbiór sprzętu w czwartek/piątek zwrot w poniedziałek/wtorek.

STAND4ME X1 Statyw Klawiszowy Typu X

Wysokiej jakości statyw klawiszowy, cenionej marki STAND4ME. Najprostsze rozwiązanie dla muzyków potrzebujących statywu, który szybko się rozkłada i nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu. Przydatny również dla dzieci uczęszczających na lekcje muzyki.

20zł / sztuka / dzień

Adj Bubbletron Go

jest maszyną do baniek, która dodatkowo wyposażona jest w akumulator. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego kto chce stworzyć niezapomniany efekt na każdej imprezie. Do Maszyny dodajemy 5l płynu do baniek.
Sprawdź filmik

100zł / sztuka

Adj Bubbletron XL

Kompaktowa wytwornica do baniek o wysokiej skuteczności. Lekka i zwarta konstrukcja sprawdza się w użytku mobilnym, łatwy dostęp do uzupełnienia płynów. Maszyna produkuje setki baniek na minutę. Do Maszyny dodajemy 5l płynu do baniek.
Sprawdź filmik

100zł / sztuka

Adj Mega Tri Par Profile Plus

Mega TriPar Profile Plus posiada 5 x 4W diody 4-w-1 RGB+UV, które umożliwiają łagodne mieszanie kolorów, posiada kąt świecenia 40stopni, 5 trybów. Lampa nadaje się do dekoracji światłem jak i na estradę.
Sprawdź filmik

30zł / sztuka

Ekran Projekcyjny

100zł / sztuka

Maszyna do dymu

Efektowność i rozmach to aspekty, które liczą się dla wielu osób. Trzy diody ledowe podświetlające strumień wypuszczanego dymu nadają mu ciepłą barwę przypominającą ogień. Wykorzystać ją można do profesjonalnych pokazów scenicznych, jak i na domowej imprezie. Maszyna wydawana jest z pełnym zbiornikiem profesjonalnego płynu do dymu
Sprawdź filmik

80zł / sztuka

Akg WMS40 Mini Vocal set dual

Profesjonalne mikrofony bezprzewodowe do użytku imprezowego. Idealne na występy jak i karaoke. W zestawie dwa mikrofony bezprzewodowe.
Sprawdź filmik

100zł / sztuka

Behringer mixer USB

5-kanałowy mikser XENYX z przedwzmacniaczami mikrofonowymi XENYX oraz interfejsem audio USB. Do wynajęcia nagłośnienia mixer jest gratis.

50zł / sztuka

Belka Oświetleniowa Eurolite

Laser Bar Pro FX-Set to ultra lekki, idealny do mobilnych zastosowań zestaw oświetleniowy. Belka sterująca wyposażona jest w zintegrowany interfejs DMX, co daje nam szeroki zakres kontroli. Dziewięć lamp dających dyskotekowy efekt na Sali do 100 osób. Do wynajęcia oświetlenia statyw oświetleniowy oraz maszyna do dymu gratis.
Sprawdź filmik

250zł / sztuka

Pixel bar 24x3W

Lekka listwa oświetleniowa LED zamknięta w solidnej, metalowej obudowie. Jej źródło światła stanowią 24 mocne, 3-watowe diody pracujące w palecie kolorów RGB (red, green, blue), a zastosowana optyka pozwala na emisję pojedynczej wiązki światła pod kątem 25°.
Sprawdź filmik

30zł / sztuka

Rcf ART 735

Kolumna Głośnikowa oparta na 15’ głośniku szerokopasmowym oraz 3’ tweeterze o mocy 700W RMS. Idealnie nadaje się do imprezy do 100 osób bądź zabawy plenerowej. W zestawie wszystkie przewody wraz z możliwością podłączenia kolumn do telefonu poprzez wejście Jack. Przy wynajęciu nagłośnienia mixer oraz dwa statywy kolumnowe gratis.

300zł / 2 sztuki

Statyw Mikrofonowy

Statyw z wysięgnikiem teleskopowym. Ze względu na niezwykle stabilną stalową konstrukcję idealnie nadaje się na plener jak i na estradę.

30zł / sztuka

Statyw Kolumnowy

Profesjonalny statyw głośnikowy klasy premium malowane proszkowo. Rewolucyjny design i ergonomia oraz możliwość wymiany kolorowych ringów powodują iż statywy Gravity są jedyne w swoim rodzaju.

30zł / sztuka

Projektor Epson EH-TW650

Projektor Epson EH-TW650 wykorzystuje technologię 3LCD, która zapewnia jasne i wyraziste kolory oraz wysoką jakość obrazu. Posiada rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli), co pozwala na wyświetlanie szczegółowych i ostro zdefiniowanych obrazów. Jasność wynosząca 3100 lumenów gwarantuje dobrą widoczność nawet w jasno oświetlonym pomieszczeniu. W zestawie przewód HDMI 10m

200zł / sztuka

Statyw oświetleniowy

statyw oświetleniowy z belką, wyposażony w szeroką poprzeczkę o długości 92 cm, na której można zamontować do ośmiu urządzeń różnego typu. Stojak posiada płynną regulację wysokości w zakresie od 124 do 265 cm. Idealny również do pracy fotografa bądź filmowca.

40zł / sztuka

Jesteśmy z Lubina

Z chęcią dojedziemy do Wrocławia, Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Bolesławca, Zgorzelca oraz wszędzie tam gdzie mnie potrzebujesz.

Zadzwoń 506 343 748
lub