Wypożyczalnia sprzętu

Sprzęt dostępny do wypożyczenia

LIGHT4ME BASIC FLAT PAR 18x3W RGB LED płaski IEC

Posiada wejście i wyjście IEC czyli tzw. podaj dalej. Wyposażony w 18 diod RGB 3W każda. Jeden z najczęściej kupowanych Led Par'ów przez dj, zespoły, sale weselne, i kluby. Idealny do dekoracji światłem.

20zł / sztuka / dzień

LIGHT4ME BASIC LIGHT BAR LED 16 RGB MKII listwa BK

Listwa dająca uniwersalny efekt świetlny, który możemy wykorzystać do podświetlania wewnętrznych elementów architektonicznych oraz zastosowań scenicznych. Idealnie sprawdzą się do dekoracji światłem.

30zł / sztuka / dzień

EVOLIGHTS by DJ POWER X1 Wytwornica Ciężkiego Dymu

Najtańszy reflektor ledowy tego typ na rynku.Posiada wejście i wyjście IEC czyli tzw. podaj dalej. Wyposażony w 18 diod RGB 3W każda. Jeden z najczęściej kupowanych Led Par'ów przez dj ,zespoły, sale weselne, i kluby. Idealny do dekoracji światłem.

300zł / sztuka / dzień

STAND4ME X1 Statyw Klawiszowy Typu X

Wysokiej jakości statyw klawiszowy, cenionej marki STAND4ME. Najprostsze rozwiązanie dla muzyków potrzebujących statywu, który szybko się rozkłada i nie zajmuje dużo miejsca po złożeniu. Przydatny również dla dzieci uczęszczających na lekcje muzyki.

20zł / sztuka / dzień

STAND4ME LS120 Statyw Oświetleniowy z Belką 120 cm

Wysokiej jakości statyw oświetleniowy. Statyw został wyposażony w belkę oświetleniową o długości 120 cm, na której znajdują się 4 punkty do montażu, np. efektów świetlnych, parów, moonflowerów, projektorów, wytwornic mgły, itp.

20zł / sztuka / dzień

LIGHT4ME FOCUS 60 LED głowa ruchoma spot PRYZMA AF

Głowica LIGHT4ME FOCUS 60 LED wyposażona została w jasną, mocno świecącą diodę LED o mocy 60W. Urządzenie posiada tarczę gobo z siedmioma wzorami w tym efekt wody i 2 szklane gobo, 9 kolorów plus biały z półkolorami, automatyczny focus i 3-ramienną obrotową pryzmę.

100zł / sztuka / dzień

American DJ Bubble Tron XL - wytwornica baniek

Niewielka oraz skuteczna wytowrnica baniek. Potrafi wyprodukować setki baniek w ciągu minuty. Lekka i plastikowa konstrukcja sprawia, że urządzenie jest bardzo mobilne. Posiada łatwy dostęp do uzupełniania płynów.

70zł / sztuka / dzień

COLOR SMOKE 900 FC - Maszyna do dymu

Maszyna wytwarzająca dym. Posiada pełnokolorowe oświetlenie LED. Możliwość pracy w pionie lub poziomie. Zobacz wideo

50zł / sztuka / dzień

Jestem z Lubina

Z chęcią dojadę do Wrocławia, Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Bolesławca, Zgorzelca oraz wszędzie tam gdzie mnie potrzebujesz.

b
Zadzwoń 506 343 748
lub