DJ / Wodzirej

Niezapomniane wesele

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Tak długo wyczekiwany, szczególny i wyjątkowy. Nic dziwnego, że każda Para Młoda przywiązuje tak wielką uwagę do tej imprezy oraz do jej jakości. Zależy Państwu, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik tak, aby Państwa wesele było wydarzeniem niezapomnianym i miło wspominanym.

Indywidualne podejście

Powierzając mi prowadzenie Państwa wesela pozwalacie, abym sprawił, że ta uroczystość pozostanie w pamięci Państwa i Państwa Gości na długo. Dokładam wszelkich starań, aby każde wesele było solidnie przygotowane i poprowadzone. Mój sukces polega na tym, iż zawsze „za sterami” bawię się razem z Wami. Moja oferta kierowana jest do Par, które cenią sobie tradycyjne i szablonowe podejście do poprowadzenia tej uroczystości, jak i do tych, którzy chcą, aby było nietypowe i niespotykane.

Jestem otwarty na Państwa propozycje i sugestie. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i staram się zrealizować każde Państwa życzenie i fantazję.

DJ / Wodzirej Bartek

Kim jestem?

Nazywam się Bartosz Nowaczek. Specjalizuję się w prowadzeniu wesel, studniówek, bali oraz imprez firmowych. Uważam, że za konsolą stać może każdy i odtwarzać wcześniej ściągniętą muzykę - ja jednak postanowiłem pójść krok na przód, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób i jestem nie tylko DJ’em. Wybierając mnie wybieracie Państwo DJ’a - Wodzireja, który oprócz oprawy muzycznej oferuję Państwu tańce synchroniczne, przebieranki, konkursy i zabawy.

DJ / Wodzirej Bartek

Co mnie wyróżnia?

Jako DJ/Wodzirej nie ograniczam się do stania za konsolą czy komputerem i odtwarzania muzyki. Ze swojej strony zapewniam pełen profesjonalizm, odpowiednią muzykę, zawodowy sprzęt, a także świetne zabawy na parkiecie i śmieszne przebrania dla wszystkich w postaci „worka Mikołaja”, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W konkursach przeprowadzanych przeze mnie do wygrania jest odkurzacz bezprzewodowy (zmiotka+szufelka), a także ekspres do kawy (gazeta ekspres + kawa 3w1). Są to nagrody, o których zwycięzca długo nie zapomni i będzie opowiadał z uśmiechem na twarzy. W czasie przerw zabieram dzieci do mnie, aby dać rodzicom chwilę wytchnienia i razem z nimi przeprowadzam konkursy typu kręcenie hula hop, rzuty piłką itp.

Volumen Agency

Muzyka dla każdego

Oferuję Państwu dobrą dawkę muzyki dostosowaną do gustu każdego od radiowych czy dyskotekowych przebojów ostatniej dekady, RAP, rock’n’roll, klimat lat 80-tych po szalone lata 90-te, w których wspólnie zatańczymy Macarenę.

Mówiąc krótko muzyka w czasie wesela jest odpowiednio i skrupulatnie przeze mnie dobierana do tego typu zabawy. Repertuar zawsze można konsultować ze mną zarówno przed jak i w trakcie imprezy. Pomimo dużego doświadczenia zawsze jestem otwarty na sugestie i propozycje Pary Młodej.

DJ / Wodzirej Bartek

Jesteśmy z Lubina

Z chęcią dojedziemy do Wrocławia, Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Bolesławca, Zgorzelca oraz wszędzie tam gdzie mnie potrzebujesz.

Zadzwoń 506 343 748
lub