Opinie

DJ Wrocław

Dj niesamowity, nieoceniony, z pozytywnym ADHD! Rozgrzal wesele do czerwoności! Goście schodzili z parkietu bez sił. Nie zamienili byśmy Dja za żadne pieniądze. Nie znaliśmy sie w ogóle, ale jego interakcja z nami i gośćmi sprawila, ze czuliśmy się jakbyśmy się znali od lat! Nie żałujemy! Dzieki Bartek! Polecam gorąco! 100 gwiazdek na 10!

Marcelina Libner

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Bartku, nie mogę napisać nic innego jak wielkie DZIĘKUJĘ! Poprowadziłeś moje wesele perfekcyjnie. Pełna kultura, profesjonalne i rzetelne podejście do pracy, super kontakt przed i w trakcie imprezy, nie musiałem się o nic martwić. Nikt z moich gości nie powiedział na Ciebie złego słowa. Życzymy Ci z Natalką samych sukcesów zarówno zawodowych jak i prywatnych, tak pozytywnego człowieka już dawno nie spotkaliśmy. Gorąco pozdrawiamy i wszystkim polecamy!

Daniel Szewczuk

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Bartek od pierwszego spotkania zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem! Spotkania prowadzone profesjonalnie i na pełnym luzie. Zabawa na weselu na najwyższym poziomie :) Polecamy z całego serca! Jeszcze raz dziękujemy za fantastyczną imprezę, którą zapamiętamy do końca życia!Pozdrawiamy gorąco i mamy nadzieję, ze będziemy mieli jeszcze okazję bawić się na weselu prowadzonym przez Ciebie! Więc jeśli nadal się zastanawiacie którego Dj'a wybrać to właśnie znaleźliście idealnego! Dziękujemy!!!!! Pozdrawiamy Asia i Daniel

Joanna Cendlewska

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Najlepszy DJ na naszej planecie !!! Nasze wesele przejdzie do historii ;), mega zabawa, goście pod ogromnym wrażeniem. Codziennie odbieramy telefony z zachwytami nad Bartkiem. Polecamy każdemu, na wszelkie imprezy, a my, mamy nadzieję spotkać się niebawem :D

Arkadiusz Gawron

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Doskonała organizacja, pełen profesjonalizm oraz ogromne pokłady pozytywnej energii, DJ/Wodzirej zdecydowanie najlepszy jakiego miałam okazję zobaczyć w akcji, człowiek z wielkim poczuciem humoru który niewątpliwie rozkręci każdą imprezę, rewelacyjna muzyka, świetne zabawy, jeśli właśnie szukacie oprawy muzycznej na swoje wesele czy inną imprezę, zdecydowanie polecam Volumen Agency, na pewno będziecie zadowoleni :) a i ja mam nadzieję że jeszcze kiedyś spotkamy się na imprezie ;) zdecydowanie lepszy niż niejeden zespół muzyczny ;)

Anna Andrzejewska

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Lepszego DJ-a i wodzireja nie mogliśmy sobie wymarzyć. Pełen pozytywnej energii i pasji do tego co robi. Goście wybawili się jak nigdy i dobrze się zintegrowali, a świetna muzyka sprawiła, że do końca wesela parkiet był pełen ludzi! Bartek, gorąco Ci dziękujemy i będziemy polecać wszędzie gdzie się da! Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów. :)

Dagmara Szmit

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Z pełnym przekonaniem polecam tego DJ'a na wesele. Świetne prowadzenie zabaw, nie tylko w trakcie oczepiny ale również umiejętnie wplatał zabawy w pozostałe części wesela. Bardzo dobry kontakt przed weselem, szybko odpowiadał na nasze wiadomości, sam również do nas dzwonił kiedy miał jakieś wątpliwości odnośnie muzyki na wejście czy na pierwszy taniec. Profesjonalne oświetlenie i dym, przez co zdjęcia z wesela są jeszcze lepsze, a przede wszystkim zachwyceni goście :)

Agata Iżykowska-Uszczyk

Opinia ze strony - Facebook

DJ Wrocław

Rewelacja! Zastanawialiśmy się wcześniej, jak to jest możliwe, żeby mieć same tak dobre opinie i przekonaliśmy się z całą mocą :) Fantastyczny DJ, wodzirej, dekorator, wedding planner w jednym. Dzięki Bartkowi można poczuć, że ktoś o Ciebie tak zadba, że w trakcie wesela nie musisz się kompletnie niczym martwić. Dziękujemy <3

Elżbieta Labok

Opinia ze strony - Facebook

Jesteśmy z Lubina

Z chęcią dojedziemy do Wrocławia, Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Bolesławca, Zgorzelca oraz wszędzie tam gdzie mnie potrzebujesz.

Zadzwoń 506 343 748
lub