Nagłośnienie sali

Nagłaśnianie ślubów plenerowych

Nagłośnienie sali

Ślub plenerowy to wydarzenie jak z bajki. Przysięga pod gołym niebem, szum fal lub drzew w cudownym, zielonym otoczeniu robi wrażenie na gościach i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Jednak ceremonia w plenerze rządzi się trochę innymi prawami niż ta, którą celebruje się pod dachem kościoła. Poza pięknym wystrojem miejsca warto pomyśleć także o systemie nagłośnieniowym, który pozwoli na to by wasza przysięga była wyraźnie słyszalna przez wszystkich gości, bez względu na to w którym rzędzie usiądą. Niezależnie czy mają państwo ślub w górach, nad morzem czy w miejscu oddalonym od dostępu prądu. Niezależnie czy mają państwo ślub w górach, nad morzem czy w miejscu oddalonym od dostępu prądu. Dysponujemy bezprzewodowym nagłośnieniem wraz z zestawem mikrofonów, dzięki czemu nie ma dla nas żadnych ograniczeń co do miejsca zaślubin.

DJ / Wodzirej Bartek

Dodatkowo możecie umilić gościom czas oczekiwania na rozpoczęcie zaślubin czy złożenie życzeń wybierajac kilka utworów, które puścimy dla Was w tle. Naszą usługę świadczymy kompleksowo, zapewniamy sprzęt jak i obsługę nagłośnienia podczas całej ceremonii.

Oferta jest kierowana bezpośrednio do par młodych jak i do Wedding Planner’ów, którzy chcą zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usługi.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły
506 343 748

Istotne informacje

Najwyższa jakość muzyki

Nasze usługi nagłośnienia świadczymy w promieniu 200km od LUBINA obejmując głównie województwo dolnośląskie. Jednakże większe miasta, które mieliśmy okazje już odwiedzić to: Legnica, Polkowice, Głogów, Chojnów, Chocianów, Jawor, Złotoryja, Wrocław, Wołów, Środa Śląska.

Miejsce instalacji

W tym przypadku nie ma dla nas żadnych ograniczeń

Dane techniczne

Bezprzewodowy głośnik JBL
Bezprzewodowa stacja mikrofonowa
Statywy mikrofonowe

Ceny dojazdu

Cena dojazdu wynosi: 1zł/km od miejscowości Lubin.

Cena

300zł

Jesteśmy z Lubina

Z chęcią dojedziemy do Wrocławia, Legnicy, Zielonej Góry, Jeleniej Góry, Bolesławca, Zgorzelca oraz wszędzie tam gdzie mnie potrzebujesz.

Zadzwoń 506 343 748
lub